Malířské a lakýrnické práce

Malířské práce

Malujeme veškeré vnitřní a venkovní pláště budov všemi barevými i nebarevnými odstíny barev naší a zahraniční produkce. Všechny tyto podklady nejdříve připravíme pro malování odstraněním staré malby, penetrováním i sádrováním tak, aby byl výsledný efekt optimální danému prostředí, a poté provedeme vrchní malbu.

Malování:

interiér: kanceláře, byty, domy, objekty, haly, podlahy apod.

exteriér: fasády, objekty, věže, domy, střechy apod.

malířské alakýrnické práce

Lakýrnické práce

Lakování a nátěry všech dřevěných a kovových ploch v interiéru i exteriéru (jako oken, dveří, plotů, okapů, střech, vrat, zábradlí, zárubní, radiátorů, aj.) Tyto podklady si připravíme obroušením nebo opálením a dalšími postupy potřebnými pro dosažení toho nejlepšího povrchu. Provádíme napouštění lazur na nové dřevo, imitaci dřeva i nátěry a nástřiky kovových konstrukcí.

Renovace

okna, dveře, nábytek, fládrování, nástřiky, podlahové krytiny

Techniky

malby klihové, olejové malby, napouštěcí malby, dekorační malby, lazurování, batikování, patina, lingustry, izolační nátěry, škrábání, opalování, broušení, mýdlování, stěrkování, štetec, váleček, stříkání, tlakové stříkání AirLess, úklid

Materiály

akryláty, silikáty, silikony, syntetické, nitro, polyuretany, epoxidy, bitumeny, polyestery

Používáme tyto materiály

malířské a lakýrnické práce
česky english deutsch

další aktuality

 Zadejte svou poptávku našich služeb skrze náš web. Je to jednoduché, rychlé a nic Vás to nestojí.

online poptávka

Nabízíme stálé pracovní příležitosti ve stabilní firmě. Pokud chcete vědět více, pak následujte odkaz "volná místa" níže.

volná místa