Provádíme kompletní realizace plochých střech – hydroizolace asfaltovými pásy:

Hydroizolace plochých a šikmých střech, jak konstrukcí nových střešních plášťů, tak i sanace střech s poškozenými asfaltovými lepenkami, konstrukce střech zatravněných, izolace spodních staveb, izolace teras, balkónů a bazénů.

Provádíme i zateplování střešních plášťů budov a veškeré klempířské práce s tímto spojené.

Charakteristika pásu

Hydroizolační pás z asfaltu modifikovaného SBS kaučuky s vložkou z kvalitní polyesterové rohože. Pás je určen pro izolace všech částí staveb. Kvalita asfaltové hmoty i nosné vložky umožňuje použití i v místech zvýšeného namáhání. Vysoká pevnost i průtažnost Nosnou vložku pásu tvoří kvalitní polyesterová rohož. Vlastnosti tohoto materiálu dávají pásu vysokou průtažnost při zachování značné pevnosti.

Kvalitní asfaltová hmota

Silná modifikace asfaltové hmoty SBS kaučuky dodává pásu vynikající elasticitu a ohebnost i při extrémních teplotách.

Povrchová úprava

MINERAL - pískovaný povrch DEKOR - břidličný posyp v několika barevných odstínech

Ochrana proti UV záření

Pás ELASTEK 40 (50) SPECIAL ve variantě DEKOR se vyrábí s ochranným břidličnatým šupinatým posypem, který chrání asfaltovou hmotu proti vlivům UV záření, snižuje povrchovou teplotu a zvyšuje estetický dojem střechy.

Záruka 10 let

Výrobce poskytuje 10-ti letou záruku na kvalitu materiálu

Zateplování plochých střech - systém POLYDEK:

K řešení zateplení střešního pláště používáme izolační systém POLYDEK. Tento systém je tvořen kombinací stabilizovaného, samozhašivého, expandovaného polystyrenu patřičných pevností a nakašírovaného asfaltového pásu, který přesahuje dva okraje dílce polystyrenu a umožňuje spojení k sousednímu dílci.

Spojení asfaltového pásu s polystyrenem se provádí kašírováním ve výrobě na speciálním zařízení, který umožňuje za přesně stanovených teplot a tlaku naválcovat nahřátý asfaltový pás na polystyren.

Nízká hmotnost tepelné izolace a redukce počtu vrstev umožňuje použít systém POLYDEK i na střechách, na kterých je požadováno malé zatížení od vrstev střešní skladby.

Vrchní asfaltový pás lze zvolit dle druhu s ohledem na kvalitu a na přání zákazníka. Pro více informací přejděte na stránku hydroizolace střech.

Spojení vrstev:

  • kotvení – všech nebo některých vrstev tepelně izolační střešní skladby k nosným konstrukcím.
  • lepení – jednotlivých vrstev mezi sebou

Výhody:

Časové úspory – použitím tohoto systému dochází k vypuštění několika technologických kroků ( penetrace, natavení spodního podkladového pásu ) a tím se významě zkracuje prodleva.

Jednou z velkých výhod je možnost vytvořit spád bez mokrého procesu a při rekonstrukcí lze upravit nevyhovující či nedostatečný spád. Spádování se zajišťuje spádovými klíny. Navrhneme geometrii spádu a vytvoříme kladečský plán.

Fotografická příloha - aktuality

Kliknutím na fotografii získáte její náhled do nového okna prohlížeče.

výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech

výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech
výškové práce, protikorozní ochrana, malířské a lakýrnické práce, klempířské práce, montážní práce, realizace střech

česky english deutsch

další aktuality

 Zadejte svou poptávku našich služeb skrze náš web. Je to jednoduché, rychlé a nic Vás to nestojí.

online poptávka

Nabízíme stálé pracovní příležitosti ve stabilní firmě. Pokud chcete vědět více, pak následujte odkaz "volná místa" níže.

volná místa